




Вантажні шини 315-70R22.5 Continental Conti Hybrid HD 3
Представляємо вашій увазі вантажні шини 315-70R22.5 від знаменитого бренду Continental, модель Ці шини розроблені спеціально для тяглових осей, що гарантує високу надійність і продуктивність в найрізноманітніших умовах експлуатації. 2019, відповідає сучасним вимогам безпеки та ефективності. Модель Conti Hybrid HD 3 поєднує в собі інноваційні технології та високоякісні. Ці шини ідеально підходять для перевізників і власників вантажного транспорту, які цінують надійність і якість у кожній деталі. Ми пропонуємо зручні умови відправки з мінімальною передоплатою, що робить процес покупки максимально комфортним для вас. Не пропустіть можливість вибрати надійність та якість з шинами Continental Conti Hybrid HD 3, адже ваш транспорт заслуговує лише на краще!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Continental |
| Стан | Вживані |
| Тип шини | Радіальна |
| Посадочний діаметр шини | 22.5" |
| Ширина шини | 315 мм |
| Висота профілю шини | 70 |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ось | Відуча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
- Ціна: 6 550 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 492
Шини вантажні б у 315-70R22.5 Continental Conti Hybrid HD 3 на провідну вісь
6 550 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 306-32-40Олександр
- +380 (97) 306-32-40Юрій







