




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Всесезонні шини 195/65R16C PLATIN RP510 VAN
Представляємо вашій увазі всесезонні шини 195/65R16C PLATIN RP510 VAN, які ідеально підійдуть для комфортної. Ці шини розроблені з урахуванням сучасних технологій, що забезпечує високу якість, надійність і відмінні експлуатаційні характеристики. виготовлення: 2021, що підтверджує свіжість матеріалів і технологій, використаних при виробництві.
Ми розуміємо, наскільки важливий зручний процес покупки, тому працюємо з мінімальною передоплатою, що полегшує оформлення замовлення.
Як оформити замовлення?
Для отримання додаткової інформації або оформлення замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нами:
- 508-55-04
Не проґавте можливість придбати якісні шини за вигідною ціною! Ваш автомобіль заслуговує лише на краще.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Platin |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Стан | Вживані |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Висота профілю шини | 65 |
| Ширина шини | 195 мм |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Тип шини | Радіальна |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Додаткові характеристики | |
| Ось | Універсальна |
- Ціна: 2 000 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1117
Шини вантажні 195/65R16C PLATIN RP510 VAN (всесезонні)
2 000 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 306-32-40Олександр
- +380 (97) 306-32-40Юрій
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





