




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шини б/в 175/80R14 SEMPERIT Master Grip
Тип: Зимові шини
Стан: Вживані, із залишком протектора 6.8 мм
Рік випуску: 2013
Кількість у наявності: 2 шт
Ціна: 1300 грн за 1 шт
Наші шини SEMPERIT Master Grip ідеально підійдуть для зимових умов, забезпечуючи надійне зчеплення на слизькій дорозі. З залишком протектора 6.8 мм вони все ще готові служити вам вірою і правдою.
Не проґавте можливість отримати якісні зимові шини за доступною ціною! Ми надсилаємо товари за мінімальною передоплатою, щоб ви могли швидко та зручно отримати своє замовлення.
Зв'яжіться з нами для оформлення замовлення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота профілю шини | 80 |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Сезонність шин | Зимові шини |
| Стан | Вживані |
| Ширина шини | 175 мм |
| Виробник | Semperit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шини | Радіальна |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Тип | Безкамерна "TL" |
- Ціна: 1 300 ₴





